arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Seznámení s typy sázek v Ruletě

Naposledy aktualizován: 12.05.2023 od Chris Mwangi

Zajímá vás, jaké typy sázek můžete v ruletě vsadit? Tak to jste na správném místě. Náš průvodce vám představí všechny důležité typy sázek a vysvětlí, na která čísla se vztahují a zda je vhodné je vůbec hrát. Bez zbytečného čekání se pojďme podívat na sázky, které můžete na ruletovém kole uskutečnit. Tak neváhejte a zkusíme to.

Sázky uvnitř

Sázky uvnitř se nacházejí uvnitř ruletového stolu a obklopují je sázky venku. Existuje několik typů sázek uvnitř a každý z nich vám stručně představíme. Zjistěte, jak tyto sázky mohou ovlivnit vaši hru a jaké jsou výplaty.

 • Jedno číslo 1

  Jedno číslo je sázka, při které vsadíte na jedno číslo na celém ruletovém kole. Většina variant rulety obsahuje 37 nebo 38 čísel. Tento typ sázky se vyplatí v poměru 35:1.

 • Dvojice 2

  Dvojice je sázka, při které vsadíte žeton uprostřed dvou čísel, takže pokryjete oba. Například sázka mezi černým 13 a červeným 14. Výhra je 17:1. Tento typ sázky je velmi jednoduchý a snadno pochopitelný.

 • Trojice 3

  Sázka Trojice pokrývá tři čísla umístěná na začátku vodorovné řady. Sázku umístíte jednoduše na začátek, abyste pokryli například čísla 13, 14 a 15, s výplatou 11:1.

 • Čtveřice 4

  Sázka Čtveřice je velmi zajímavý typ sázky. Stačí umístit žeton přesně na křižovatku čtyř čísel a vsadit na čtverec. Například čísla 8, 9, 11 a 12. Sázka se vyplatí 8:1 a rozhodně stojí za zvážení.

 • 5 čísel 5

  Sázka 5 čísel spočívá v sázení na pět čísel současně. Tento typ sázky je k dispozici pouze v americké ruletě a pokrývá čísla 0, 00, 1, 2 a samozřejmě 3. Výplata zde je 6:1.

 • Šest čísel 6

  Sázka Šest čísel znamená vsadit na prostředek dvou vodorovných řad. Pokud vsadíte na řady 25-30, umístěte sázku na křížení těchto řad. Výhra zde je 5:1.

Inside Bets

Vnější sázky

Další možností jsou tzv. vnější sázky, které jsou docela zajímavé a můžete si z nich vybrat několik zajímavých opcí. Vysvětlíme vám, jak tyto sázky fungují a co od nich můžete očekávat.

 • Sloupec 1

  Sázka na sloupec je typ sázky, který pokrývá celkem 12 čísel, například čísla 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 a 34. Pokud se trefíte, výhra je 2:1.

 • Sousední sloupce 2

  Sousední sloupce je sázka, kterou umístíte na sloupce 1-12, 13-24 a 25-36, jak název napovídá. Můžete si vybrat jeden nebo všechny tři, ale pamatujte, že výhra zde je 2:1.

 • Červená/černá 3

  Sázka na Červenou/Černou je sázka, u níž získáte výhru v poměru 1:1, pokud uhodnete správnou barvu a číslo se neshoduje s nulou, která zde není pokryta.

 • Nízká/vysoká 4

  Sázka Nízká/Vysoká je opět sázka na Sudé/Liché, kterou umístíte na čísla 1 až 18 (nízká) nebo 19 až 36 (vysoká). Pokrýváte tak sázku se 18 čísly a výhra je stále 1:1, s méně než 50% šancí na úspěch.

 • Suchá/lichá 5

  Sázka Suchá/Lichá je v ruletě velmi jednoduchá - pokrývá všechna sudá nebo lichá čísla na kole. Pokud padne číslo, které jste si vsadili, vyhráváte s výplatou 1:1. Například, sázením na Suchá a padnutím červeného sudého čísla 8, vyhráváte s danou výplatou.

Outside Bets

Oznámené sázky

Oznámené sázky jsou speciální typy sázek, které jsou známé také jako Francouzské sázky. Pouhým oznámením, že chcete vsadit na jednu z těchto sázek, až poté umístíte sázkové žetony. Kroupiér - nebo live dealer - si toho všimne a zaznamená vaše umístění těchto typů sázek, což se musí stát před uzavřením sázek kroupiérem.

Oznámené sázky jsou výhodné, protože kasina upřednostňují udržení tempa hry spíše než čekání na umístění žetonů. Kasina proto školí své kroupiéry, aby si pamatovali, na které čísla byly umístěny oznámené sázky. To vede k rychlejšímu tempu hry a právě odtud pochází název sázek. Můžete si vybrat z několika možností, včetně:

 • Voisins du Zero

  Sázka Voisins du Zero pokrývá 17 čísel v rozmezí od 22 do 25. Tuto sázkou pokrýváte téměř všechna čísla, což vám dává šanci na úspěch 46 %.

 • Le Tiers du Cylindre

  Le Tiers du Cylindre je další chytrá sázka, která jednoduše pokrývá třetinu ruletového kola. Sázíte na 12 čísel mezi 27 a 33 včetně.

 • Orphelins

  Sázka Orphelins pokrývá osm čísel, mezi nimiž jsou čísla 17, 34, 6, 1, 20, 14, 31 a 9. Pokud chcete sázkovat s trochou improvizace, stále se jedná o dobrou volbu.

 • Jeu Zero

  Jeu Zero je sázka, která pokrývá sedm čísel nejblíže k nule na kole a to jsou čísla 12, 35, 3, 26, 0, 32 a 15.

 • Sousedé

  Sázka na sousední čísla je další sázka, která se zaměřuje na pět čísel. Když si vyberete tuto sázku, chcete vsadit na čísla 34, 25, 17, 6 a 27 najednou. Je to tak jednoduché.

Announced Bets

Ostatní sázky

Sázky, které jsme doposud uvedli, jsou téměř vždy k dispozici ve všech variantách hry. Existují však i některé sázky, na které nemusíte narazit příliš často, a o kterých vám chceme něco říci. Existují dvě sázky, které bychom s vámi rádi sdíleli:

Sázka na hada

Sázka na hada (Snake Bet) je sázka, která se klikatí kolem ruletového kola a pokrývá celkem 12 čísel, včetně 1, 5, 9, 12, 14, 16, 19, 23, 27, 30, 32 a 34.

Snake Bets

Sázka na finále

Sázka na finále (Finals Bet) je typ sázky, při které vsazujete na všechna čísla končící na dané číslici. To znamená, že sázejí na čísla 4, 14, 24 a 34 najednou. Dalším dobrým příkladem je 8. Pokud vsadíte na finále 8, sázíte na čísla 8, 18 a 28 najednou. To je další způsob, jak si užít skvělé sázky v hře ruleta.