arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Nejlepší strategie rulety: analyzovány a testovány

Počet lidí hledajících strategie rulety online pouze v České republice dosáhl podle nejnovějších datových trendů vyhledávání společnosti Google 10 000. To znamená, že lidé skutečně hledají profesionální metody, jak porazit hru a zajistit si tak převahu. Ano, na internetu je skutečně obrovské množství informací o strategiích rulety. Důvodem však je, že zdroje na internetu si v podstatě opakují informace navzájem a často dospívají k nepravdivým a nedůvodným závěrům, což může hráče zmást. Existuje však nějaká konkrétní strategie, která vám pomůže vyhrát všechno?

Odpověď je složitější. V Roulette77 víme, co očekávat při výběru strategie rulety a proč jeden vzorec může být mnohem efektivnější než jiný. Náš tým testoval některé z nejoblíbenějších variant důkladně, aby vám poskytl tu převahu, kterou si budete přát mít ve svém hraní a zajistil, že jste opravdu na vrcholu svého herního sezení.

Podrobně analyzujeme populární strategie rulety, aby vaše porozumění různým strategiím bylo pevné a efektivní, a aby vás vedlo k další výherní kombinaci.

Nejlepší strategie rulety: analyzovány a testovány

Hrajte chytře s našimi strategiemi. Proměňte své znalosti ve výhry!

TipSport Kasino
5/5
Přijměte CZ hráče
Bonus 100% až do 50 000 Kč
Sázkové požadavky x25
Počet ruletových her 5+
Živý dealer true
Platební Metody
 • mastercard
 • visa
 • ceskasporitelna
 • kb
 • paypal
 • paysafecard
 • skrill

Testování Ruletních Systémů

Nejlepší způsob, jak zjistit, zda určitý ruletní systém funguje, je vyzkoušet ho pečlivě. Měli jsme možnost otestovat desítky udržitelných strategií, které jsou přijímány jako matematicky správné a efektivní způsoby hry. Zatímco se můžete naučit pouze jednu strategii a držet se jí, mít přístup k více vzorcům vám umožní je střídat a zmatek kasin. A než to uděláte, věnujte pozornost tipsport recenzi.

Ale než to uděláte, musíte se ujistit, že opravdu hrajete s strategií, které můžete důvěřovat dlouhodobě. A to je místo, kde přicházíme my. Zajišťujeme, že všechny strategie produkují statisticky relevantní výsledky, které vám pomohou být v té nejlepší formě a dosahovat nejlepších synergii a efektivit.

Proto jsme otestovali každou strategii. Pro vyzkoušení některých strategií jsme použili demo hru. Pro ostatní jsme použili generátor náhodných čísel s simulací programovaných tahů, které přesně opakují matematický model rulety. Protože jeden zápas nebude stačit pro přesnost výsledků, udělali jsme tisíce otáček ruletním kolem, abychom poskytli spolehlivé informace o každé strategii nebo systému.

Je vhodné vysvětlit rozdíl mezi systémem a strategií hraní rulety. Hráčský systém je konkrétní vzor chování při hře, který funguje v určitých podmínkách. Strategie je složitější a dlouhodobější řešení, které vám umožní dělat úpravy v dlouhodobém herním scénáři. Strategie může obsahovat systémy. Podívejme se nyní na některé dostupné strategie a systémy.

 • Martingale Strategie
  Roulette77 Strategy 1

  Martingale

  Martingale je nejjednodušší strategie, kterou kdy poznáte. V podstatě se v této strategii snažíte zdvojnásobit sázku po prohře, abyste ji mohli vynahradit. Jakmile to uděláte, vrátíte se k základní sázkové jednotce a budete pokračovat ve sázení s touto základní jednotkou, dokud neprohrajete - potom zdvojnásobíte sázku.

  Test a analýza
 • Reverso Martingale Strategie
  Roulette77 Strategy 2

  Reverse Martingale

  Reverse je opak klasického Martingale. Zde zdvojnásobíte sázku po každém výhře. Zdvojnásobujete až do okamžiku, kdy prohrajete. Když prohrajete, vrátíte se k základní jednotce a budete sázet tuto jednotku, dokud znovu nevyhrajete - poté zdvojnásobíte sázku. Je to jednoduché.

  Test a analýza
 • Paroli Strategie
  Roulette77 Strategy 3

  Grand Martingale

  V této metodě budete sázet stejnou částku, dokud neprohrajete. Když prohrajete, zdvojnásobíte svoji sázku a přidáte jednotku navíc. Tímto způsobem se snažíte získat zpět sázku, kterou jste prohráli, ale také získat nějaký zisk po cestě. Je to další verze Martingale systému.

  Test a analýza
 • D'alembert Strategie
  Roulette77 Strategy 4

  D'alembert

  D'alembert je další plovoucí ruletní taktika používaná profesionálními hráči. Zde přidáte jednu jednotku po prohře a snížíte svou sázku o jednu jednotku po výhře sázky. Budete to dělat tak dlouho, jak budete chtít hrát.

  Test a analýza
 • Labouchere Strategie
  Roulette77 Strategy 5

  Labouchere

  Labouchere vám říká, abyste si vzali určitou částku, kterou chcete prohrát, a rozdělili ji na několik malých sázek. Pokud vyhrajete sázku ze sekvence, budete vymazávat čísla z obou konců sekvence. Pokud prohrajete sázku, přidáte tuto sázku na pravou stranu sekvence a budete pokračovat ve hře.

  Test a analýza
 • Fibonacci Strategie
  Roulette77 Strategy 6

  Fibonacci

  Fibonacci je systém vázán na posloupnost univerzálních čísel. Stačí se jen pohybovat nahoru nebo dolů v této posloupnosti a přizpůsobovat své sázky v závislosti na tom, zda vyhrajete nebo prohrajete. Další číslo v posloupnosti je součtem předchozích dvou čísel.

  Test a analýza
 • Romanowsky Strategie
  Roulette77 Strategy 7

  Romanowsky

  Romanowsky rozbije standardní sázkové vzorce a nechá vás vsadit na dvě desítky a dvě rohové sázky. To vám dává kolem 86,5% šance na úspěch a 13,5% šance na prohru. Je to poměrně spolehlivý systém, který vám pomůže rychle se přizpůsobit a uplatnit lepší strategie.

  Test a analýza
 • Sistema 666 Strategie
  Roulette77 Strategy 8

  Systém 666

  Systém 666 je považován za agresivní strategii, ale zároveň za poměrně bezpečnou a dává vám dobrý statistický výhled na vítězství. V této strategii vsadíte na každé číslo kromě čtyř. Výplatní poměr 35:1 na přímou sázku je více než dost, abyste se s tímto systémem dokázali vyrovnat s prohrou, a rozhodně funguje.

  Test a analýza
 • Estratégia 36 Strategie
  Roulette77 Strategy 9

  Strategie 36

  Tato strategie se točí kolem myšlenky, že číslo 36 má dobré šance na výhru. Proto můžete umístit jakýkoliv typ sázky, který zahrnuje sázení na vysoké/nízké, sudé/liché nebo červené/černé, aby se kromě 36 pokryly i ostatní sázky.

  Test a analýza
 • Oscar Grind Strategie
  Roulette77 Strategy 10

  Oscar Grind

  V této strategii začínáte sázet jednotku. Při každém výhře přidáte jednu jednotku. Pokud prohrajete, vrátíte se k základní jednotce, ale přidáte k ní jednu jednotku, takže nyní hrajete s dvěma jednotkami jako základní jednotkou.

  Test a analýza
 • Oscar Grind Strategie
  Roulette77 Strategy 1

  Fisherova strategie

  Fisherova strategie vás žádá, abyste jednoduše umístili čtyři sázky a zjistili, kolik výher a proher jste získali. Pokud prohrajete všechny čtyři, použijete množství prvních tří sázek na vytvoření další sázky - vsadíte jen na sudé/liché čísla.

  Test a analýza
 • Contra Bet Strategie
  Roulette77 Strategy 2

  Contra Bet

  Contra Bet je také znám jako Contra D'Alembert, a strategie vás vyzývá, abyste sázeli na sázky s rovnými šancemi, tedy sázky, které platí 1:1. Pokaždé, když vyhrajete, přidáte jednotku k částce následujícího spinu. Při každé prohře odečtete jednotku, ale nikdy nechoďte pod jednu jednotku jako svou základní sázku.

  Test a analýza
 • Systém 4576 Strategie
  Roulette77 Strategy 3

  4567 strategie

  4567 je chválena jako jedna z nejúčinnějších. Hráči mají šanci 63% na výhru a musí udělat sázky a zdvojnásobit je pomocí 4567 sekvencí po prohře.

  Test a analýza
 • Systém $150 Strategie
  Roulette77 Strategy 4

  $150 Systém

  Tento systém je určen pro lidi s uvolněnějšími kapsami. Sázíte 50 $ na desítky nebo sloupce. Poté vsadíte na druhou desítku nebo sloupec. Poté vsadíte 5 $ na kterékoliv z ostatních 12 čísel. To je vše.

  Test a analýza
 • Systém 24+8 Strategie
  Roulette77 Strategy 5

  24 + 8 systém

  Tato strategie vám údajně dává 90% šanci na výhru. Sázíte na sázky 1. a 3. desítky. Pak vsadíte 10 jednotkových sázek na jakékoliv deset čísel, která zůstanou ve druhém sloupci desítek. To je vše. Roztočíte kolo a doufáte v dobrý výsledek.

  Test a analýza
 • Systém 64% Strategie
  Roulette77 Strategy 6

  64% strategie

  Systém jednoduše znamená, že máte 64% šanci na výhru a obecně je považován za dobrou strategii. Zde vsadíte na evropskou ruletu (jediné nula) a vyberete jednu ze tří desítkových sázek, které jsou k dispozici. To vám dává 64% pravděpodobnost úspěchu.

  Test a analýza
 • Systém Holandský Strategie
  Roulette77 Strategy 7

  Hollandish systém

  Toto je negativní progresivní strategie, což znamená, že stejně jako v Martingale se vaše sázky zvýší, pokud skončíte s prohrou. Pokud vyhrajete, potom se sázky vrátí na základní jednotku, kterou jste si zvolili na začátku hry.

  Test a analýza
 • Tier et Tout Strategie
  Roulette77 Strategy 8

  Tier et Tout System

  Tier et Tout je zajímavý systém správy finančních prostředků spíše než samotný plán hry - můžete jej aplikovat s jinou strategií. Základní myšlenkou je vzít sázku a první sázku z ní udělat v poměru 1/3. Pokud prohrajete, vsadíte 2/3 z původní sázky. Pokud vyhrajete, zvýšíte sázku.

  Test a analýza
 • Masse Egale Strategie
  Roulette77 Strategy 9

  Masse Egale System

  Tento systém je snad jeden z nejjednodušších, který kdy budete hrát. Tady je myšlenka v tom, že nebudete nikdy měnit své sázky - to znamená, že vaše základní sázka se bude neustále opakovat, dokud se rozhodnete odejít z hry nebo jít k jinému stolu.

  Test a analýza
 • Shotwell Strategie
  Roulette77 Strategy 10

  Shotwell Strategy

  Toto je velmi nová strategie, která existuje od 70. let. Hráči zde budou mít k dispozici dvě sady sázek - šestilinek a čtyř straigh-up čísel. Takže pokryjete celkem 10 čísel. Jedná se o riskantnější strategii, ale matematicky odůvodněnou.

  Test a analýza
Typy strategií

Varování pro hráče

I když strategie mohou být rychle povzbuzující, je důležité mít na paměti, že žádný plán nebo taktika vám nedá 100% šanci na výhru. Důvod, proč je zde hrací prostor, je, že v dlouhodobém horizontu je vždy nastaveno, že kasino vyhraje - nebo tak se říká. Ale skórovat devět proher v řadě na ruletovém kole je opravdu velmi těžké a málo pravděpodobné. Tyto strategie jsou však stále vynikající pomocí, jak přistupovat k ruletovému koníčku a co očekávat. Nezapomeňte, že použitím stratégií máte statisticky mnohem větší šanci na výhru v krátkém a střednědobém horizontu. Ale pro to je třeba pochopit, jaký cíl si stanovíte, porozumět vašim počátečním údajům o kapitálu a podle toho vybrat nejvyváženější metodu, která s určitou pravděpodobností může přinést k dosažení cíle.

Dr. Edward O. Thorp

Dr. Edward O. Thorp, Americký profesor matematiky, vynálezce, gambler, autor knih „The Mathematics of Gambling“, „Beat the Dealer“ atd., který ve skutečnosti postavil predikční stroj pro ruletu, jednou zmínil, že:

Nemohli jste porazit žádnou z hlavních hazardních her, protože pokud byste je dokázali porazit, změnily by pravidla nebo by skončily v podnikání.

Podělte se o svou strategii a odešlete se k naší recenzi

Řekněte nám o své jedinečné metodě, kterou jsme nepokryli. Vaši strategii otestujeme a uděláme na ni recenzi

Strategie podle typu sázek

Rozumíme tomu, že hráči mohou mít specifické preference, a proto chceme být vždy užiteční a pomáhat vám. Proto jsme sestavili seznam metod, které budou fungovat v souvislosti s konkrétními sázkami. Můžete tedy rychle přejít na ty možnosti, které nejlépe vyhovují vašemu stylu hry.

Co zvážit při výběru strategie

Samozřejmě, výběr ruletové strategie je často hluboce osobní záležitost. Nicméně před pokračováním se mohou objevit praktické a objektivní faktory, které je třeba zvážit. Proto jsme vám chtěli představit několik věcí, které je třeba zvážit při výběru vaší preferované herní strategie.

 • Očekávaná hodnota a volatilit

  Je nezbytné mít jasnou představu o tom, že očekávaná hodnota v kasinu je vždy negativní, což znamená, že v dlouhodobém horizontu, čím déle hrajete, tím pravděpodobněji prohrajete. Proto je důležité brát tyto faktory v úvahu při výběru strategie pro hru. Některé strategie jsou jednodušší než jiné a musíte počítat s tím, že máte šanci prohrát sázkou. Některé strategie vám dávají šanci na výhru 63 % nebo více, ale použití Martingale je často volbou, kterou mnoho nových hráčů nejprve zvažuje.

 • Limit na sázení a na stole

  Pamatujte si, že Martingale se spoléhá na to, že zdvojnásobíte sázku po prohře? Chcete proto hrát na stolech s vyššími limity sázek, abyste mohli využít tuto strategii co nejvíce a nejoptimálněji. To je proto, že máte šanci narazit na problémy, pokud narazíte na limit sázek příliš brzy. Proto je také důležité, abyste vždy při používání progresivní strategie zvolili sázkový stůl, kde jsou limity dostatečné, abyste získali co nejvíce z vašeho zážitku.

 • Kolik peněz máte

  Při výběru sázkové techniky je také nutné vzít v úvahu, kolik peněz máte. Je vaše bankroll trochu větší a tedy schopna snášet trochu více rizika, nebo potřebujete pokročilou strategii, která nabízí více výhodných výsledků, pokud uděláte správné sázky? Bankroll je dobrý faktor k zohlednění - zejména při používání progresivních strategií. Musíte se ujistit, že máte dostatečný počáteční kapitál, abyste mohli strategii jednoduše aplikovat.

 • Kolik máte času

  Čas může být velmi důležitý pro úspěšné použití strategie v ruletě. Některé strategie budou vyžadovat, abyste spoléhali na rovný postup sázek a očekávali výhry z těchto sázek. To ale samozřejmě zabere více času. Při výběru strategie musíte zohlednit, kolik času máte k dispozici. Navíc je třeba zvážit, že pokud chcete hrát živou ruletu s strategií, musíte si uvědomit, že čas na sázení zde není dlouhý, obvykle jen do 20 sekund, takže nemáte čas na složité kombinace sázek.

 • Jaký typ hry hrajete

  Některé techniky budou fungovat lépe s konkrétními verzemi hry. Takže abychom to řekli jednoduše, máte největší šanci na úspěch, pokud se rozhodnete pro evropskou ruletu. Americká ruleta má dvě nuly a mnoho hráčů souhlasí s tím, že to může při hledání vítězství nebo úspěšné aplikaci strategie značně zkomplikovat věci. Proto byste měli být vždy připraveni a vědět, čeho se můžete očekávat, když si zvolíte jednu verzi před druhou.

! Důležitá fakta a rady

Dlouhodobě jsou proti vám nakloněné šance

Díky výhodě kasina je nevyhnutelné, že dlouhodobě bude mít výhodu nad vámi, a to je prostě fakt. I když je tato výhoda malá, bude proti vám pracovat, proto je důležité být opatrný a nepodstupovat rizika. Vzhledem k tomu, že očekávaná hodnota v kasinu je vždy negativní, jak již bylo zmíněno výše, znamená to, že čím déle hrajete, tím větší jsou šance na porážku.

Nepoužívejte placené "speciální" strategie

Nikdy neplaťte za strategie, které vám slibují svět rulety. Všechny informace, které potřebujete znát o ruletě, jsou již dostupné venku, a to vám určitě umožní vyhrát nebo ztratit standardní částky. Nedůvěřujte nikomu, kdo vám říká, že existuje tajný recept na úspěch - neexistuje.

Strategie z první strany Google ne vždy fungují

I když byste mohli být lákáni kliknout na první výsledky na Google, doporučujeme vám držet se nejlépe prozkoumaných a zdůvodněných zdrojů. Pokud si myslíte, že něco chybí v prvních výsledcích na první straně Google, pak tomu tak je, a měli byste hledat lépe vysvětlený zdroj!

Testování strategie vyžaduje alespoň 1000 spinů k vyhodnocení

Je to docela pravda. Jediný způsob, jak otestovat, zda strategie funguje, je mít více spinů, může to být 1000 nebo více. To závisí na strategii samotné. Proč? Protože v menších vzorcích existuje okrajová chyba. Všechny kasinové hry, které používají generátor náhodných čísel, jsou testovány více než 100 000krát, aby bylo potvrzeno, že návratnost hráče je X procent. Proto platí totéž pro testování strategií.

Strategicky zaměřená témata

Jistě budete chtít vědět více o tom, jak fungují strategie rulety, a to je velmi pochopitelné. Proto jsme sestavili seznam dalších zdrojů a materiálů o ruletě. Stojí za to si připomenout, že Roulette77 provozuje komplexní průvodce strategiemi, které jsou navrženy tak, aby vždy zlepšily vaši hru a pomohly vám najít nové informace o ruletě. Aktualizujeme naši databázi nejnovějšími poznatky o hře, které vám mohou skutečně pomoci uspět při vaší další seanci rulety, ať už hrajete živě nebo online.

Knihy o strategiích

Závěr

Hraní rulety může být zábavné, ale také odměňující. Pokud máte na hraní této hry vyhrazeno 100 $, nemusíte se bát, protože toto množství je dostačující. Vše, co musíte udělat, abyste získali maximální zábavu z vašeho rozpočtu, je vědět, že pro vás existuje ta správná strategie. Ačkoli neexistují žádné kouzelné formule a pravděpodobně budete mít v dlouhodobém horizontu proti sobě výhodu kasina, strategie dělají hraní rulety mnohem zábavnějším a jednodušším.

Pamatujte na to, abyste šetřili své síly a vždy zvažovali vybírání svých finančních prostředků, pokud máte pocit, že jste si vytvořili zdravé bankovní saldo. Vždyť kasino není dobročinná organizace a tak není zaručeno, že vždy vyhrajete. Stratégie vám pomohou na cestě k úspěchu, ale musíte projevit trochu opatrnosti. Roulette77 vám přináší ty nejlepší strategie, které byly ověřeny a osvědčily se jako efektivní způsob hraní tohoto nadčasového klasického hry! Každou strategii jsme testovali a uzavřeli, a nevadí nám, pokud s nimi nesouhlasíte. V každém případě vám přejeme hodně štěstí a udržujte klidnou mysl při hraní rulety.

FAQs

Jak vyhrát v ruletě každou hru?

Není tu kouzelná formule, kterou byste mohli použít k tomu, abyste opravdu v každé hře v ruletě vyhráli - šance jsou proti vám. Ale (a je to velké ale), můžete hrát a vyhrávat v krátkodobém i střednědobém horizontu. Nebudete vyhrávat vždy, ale budete vyhrávat dost často na to, abyste mohli získat malý, ale respektovatelný zisk a někdy dokonce i více. Je důležité používat chytré strategie a být trpělivý, protože to je to, co obvykle potřebujete k tomu, abyste v ruletě dlouhodobě vyhrávali - trpělivost. Držte se našeho seznamu strategií a uvidíte, že úspěch není tak těžký, jak by se mohlo zdát.

Funguje systém Martingale?

Martingale strategie funguje krásně v teorii. Každá ruleta však má maximální sázku. To znamená, že pokud se potkáte s neštěstím a ztratíte devětkrát za sebou, už nebudete moci vsadit dvojnásobek, abyste své ztráty kompenzovali. To je hlavní problém této strategie - co když ztratíte příliš mnohokrát a statistiky říkají, že je to možné? Nezapomeňte také na vyčerpání bankrollu, tzn. může se stát, že ve hře nebudete mít dostatek finančních prostředků k tomu, abyste mohli vsadit další sázku a kompenzovat ztráty. Nicméně stále je to vynikající strategie, kterou můžete vyzkoušet pro zlepšení své hry.

Co je to house edge a jak ho vypočítat?

House edge kasina je určen počtem nul v hře. U evropské rulety je pravděpodobnost úspěchu 1:37. Poté můžete použít vzorec 1x1/37 = 0.0270270 x 100 a získat 2.70270, což umístí house edge na 2,70%. House edge je efektivně kasinovou matematickou výhodou pro každou sázku, kterou vložíte. Bez nuly by nebyl house edge vůbec, protože byste mohli sázet na sudá/lichá čísla a mít 50% šanci. Nicméně, nula tuto dynamiku mění.

Existují nějaké nelegální strategie?

Ne, všechny strategie, které spoléhají na náhodu a matematickou pravděpodobnost, jsou vlastně zcela legální. Kasino vás může stále požádat, abyste odešli, pokud používáte strategii a držíte se pouze toho, ale není nic nelegálního v tom, že rozumíte matematickým pravděpodobnostem a chcete si dát nejlepší šanci na úspěch. Jediným okamžikem, kdy by strategie byla považována za nelegální, je pokud skutečně narušíte hru tím, že posouváte žetony nebo se snažíte oklamat dealery.

Jaké jsou méně riskantní strategie?

Obecně platí, že Reverse Martingale a D'Alembert jsou méně riskantní strategie. Jsou snadno pochopitelné a vhodné pro hráče, což je něco, co hráči určitě oceňují. Chtějí jednoduchou a přímočarou cestu k vítězství a všechny tyto strategie jsou pro tento účel skutečně vhodné.